Поповски: ЕУ ќе сака да не задржи во орбитата, но не и да не прими во јадрото
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Пановски: Мајмунските сипаници не заслужуваат внимание, никој во Европа се уште не умрел од оваа болест

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ