Поповски: Ковачевски мора да го има предвид револтот на граѓаните во понатамошните преговори со Петков
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Пивоваров: Ако продолжи корупцијата еден ден никој во администрацијата нема да земе плата

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ