Поповски: Кој ќе ги добие „колебливите“ држави, тој е идниот претседател на САД
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Мојсовски: „Се менуваат политиките, спортистите ќе се грижат за спортот“

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ