Поповски: Макрон јавно изјави дека ова не е фер кон Македонија, а од друга страна предлага рамка која е неприфатлива за нас
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Атовска од Киев: Цела Украина викендов беше под напад од руската армија

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ