Поповски: Навредливо е што Борел ни вети дека ќе ни испорача надеж, а дојде да добие поддршка за санкциите против Русија
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Милевска: Важно е да се третира Западниот Балкан и проширувањето како безбедносно прашање

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ