Поповски: Постојат потешки меѓудржавни спорови од нашиот кои се решиле
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Бендевска: Имаме само една поплака за дискриминација поради бугарски потекло, од граѓанин кој се изјаснил како етнички Македонец

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ