Попоска: Имаме војна, загрижува што не се почитуваат принципите на Меѓународното право за вооружен конфликт
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Ковачески: ВМРО-ДПМНЕ да размисли за својата коалиција со Левица која ја поддржува Русија

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ