Потребно е градење свест за позитивната страна од донаторството и трансплантацијата, разговор со Д-р Митов
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

АСОМ: Нема потреба да се дислоцираат обложувалниците, влезот за малолетни и сега е забранет

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ