Пољова: Никогаш во Украина немало проблем со Русите кои живеат во земјата, но руската пропаганда си го направи своето
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува сончево време со слаб ветер – температурите од 8 до 16 степени

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ