По шест години „Преспав“ покажа дека нашето општество е поеманципирано одошто тоа сакаат да го прикажат политичарите
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Политичка, економска, безбедносна, здравстена, а се навестува и енергетска криза – светот во 2021 година

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ