Димовски: Штрајкот не е квиз во кој Владата е банкарот, а Јаким како Лила да вика понудата важи или не важи
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Вардјан: Народот во Словенија очекува промена на власта и враќање на демократските процеси

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ