Проф. Дујовски: Руската војска не е она што се претставува во светот, ако се изземе нуклеарната моќ
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Зајкова: Собранието не смее да молчи – потребна е итна декларација за осуда на воената агресија

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ