Проф.д-р Георгиевска – Исмаил: Страшно е што лекари со огромно искуство се испраќаат во пензија
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Скерлев: „Ноќ на сините ножеви“ – на Борис Џонсон му недостасува интегритет – сметаат конзервативците

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ