Проф. Д- р Елизабета Шелева: Нашето пишување е нашиот отпор
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Тачи: Ако Путин оди до крај, цехот ќе го платат Русите, а Европа задоцни со евроинтеграциите

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ