Проф. д-р Марковиќ: Заев и Ковачевски се драстично различни, едниот беше преемотивен другиот е воздржан
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Стојмановски: Ѓоковиќ има балкански табиет, да не беше така немаше да биде тенисер број еден

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ