Проф. д-р Узунов: Неизвесноста создава хаос – треба да се однесуваме рационално, намалувањето на ДДВ и акцизи е евтин леплив популизам
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Грковска: Сајбер безбедноста е инвестиција, а не трошок

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ