Проф. д-р Јовановиќ: Ударот од кризата ќе го почувствуваме во 2023 и ќе трае неколку години
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Кекеновски: Неприфатливо е што се дозволило да се регистрира клуб со името на негатор на Македонија

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ