Проф. д-р Џукеска: Треба да се остави простор за преговори, но право на синдикатите е да извршат притисок
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Георгиевски: Германија ја преиспитува политиката „купи гас од Русите, а демократијата ќе им дојде сама“

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ