Проф. Марковиќ: Економската и воената криза ја зголеми понудата и побарувачката за популистички опции
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Муратов: Имаме стратегија за Ромите само на хартија, која кога ќе заврши се’ се заташкува

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ