? Проф. Марковиќ: Интелектуалците Албанци ја закопаа идејата за премиер Албанец – информативниот шунд од бомбите нема да има ефект
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

? Костов: Наша заложба е фунционирање на правната држава и стоп за корупцијата

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ