Проф. Марковиќ: Ни треба импулс за реформи кои ќе даваат резултат
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Неутрален статус но не и демилитаризација, ненуклеарен статус на државата, но со гаранции

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ