Проф. Марковиќ: Патриот е секој човек што останал во оваа држава и не заслужува да биде нарекуван предавник
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Проф. Билјана Бауер од Фармацевтскиот факултет е меѓу 2 отсто најцитирани научници на светот

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ