Проф. Спасовска: Соработката помеѓу компаниите и Универзитетите мора да биде силна, ако сакаат да имаат добро обучени кадри со завршувањето на студиите
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Д-р Митов: Градината значи здрава храна и редовна физичка активност

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ