Проф. Трајковски: Омикрон сојот се шири многу побрзо од останатите, најверојатно нема да биде и последен – бројките на заразени ќе се искачуваат уште наредните три недели
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува влажен и студен воздушен бран

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ