Путин ќе го добие спринтот, но ќе го изгуби маратонот
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Скерлев: Ова е последен обид на Путин да остане запаметен во историјата

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ