Разговор со Ана Ивановска Дескова за жените архитекти во модернистичко Скопје
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Димески: Буџетот на Општина Центар се движи по една инерција од претходно и не се третираат проблемите

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ