Рангеловиќ: Бугарија се обидува да балансира меѓу Русија и Западот
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андреевски: Терминалот за течен природен гас Александруполос ќе врши снабдување од различни извори

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ