Рангеловиќ: Ме изненадува пасивноста на Русија – на ЕУ повеќе им одговара победа на Бајден
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Решат Амети: Уметникот мора да биде веродостоен, инаку не е уметник туку плагијатор

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ