Рангеловиќ: Технократското однесување на Ковачевски е негова предност
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Џафери: Собранието беше ефикасно, прва работа во новата година е гласање нова влада

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ