Рајчановски: Градот Скопје како организатор на такси превозот има обврска на граѓаните да им обезбеди сигурен авто-такси превоз
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува облачно и студено време со повремени локални послаби врнежи од снег

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ