Режисерот Ристески: „Снежана на крајот умира“ не е типичен мрачен балкански филм
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Јовановски: Ако има санкции кон Русија ќе се зголеми цената на енергенсите што понатаму ќе влијае на другите пазари

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ