Ременски: Линк помеѓу ЈО, разузнавачки структури и параполициски структури контра објективно судство
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Мојсовска: Преку новата методологија самата држава ќе има една траекторија на раст и развој

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ