Репортажа на Атовска | Украинците разочарани од роднините во Русија: Не сакаат да ни помогнат
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Тодоров: Русија сака да нѐ задржи на вечната станица Западен Балкан и да останеме изолиран остров

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ