Ризвановиќ: Ставот на ЕУ во целата „приказна“ со Бугарија е прилично дволичен
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува облачно и свежо време со повремен дожд – од среда стабилизирање и пораст на температурите

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ