Римпопов: Сигурно 3% од Бугарите знаат кој е Ванчо Михајлов, решение за спорот со С Македонија нема да дојде брзо
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува стабилно, суво и сончево време

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ