Ристески: Владата мора да ги слуша сите синдикати за да нема штрајкови
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Римпопов: Сигурно 3% од Бугарите знаат кој е Ванчо Михајлов, решение за спорот со С Македонија нема да дојде брзо

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ