Ристо Иванов: Македонија губи 2 милијарди евра поради отсуство на идеи и тимови за користење на ЕУ фондовите
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Скопски агол: Ретвитни оброк – успешна акција која трае веќе пет години

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ