Ружин: НАТО по оваа криза во Украина барем уште некоја деценија ќе биде посилна Алијанса
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Атовска од Украина: Ужас во Буча – расфрлани тела, убиени цивили, обид за масовни гробници

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ