Руско-украинска криза: Лесно е да се влезе во војна, но тешко е да решиш како од неа ќе излезеш
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Милевски: Градоначалниците на ВМРО-ДПМНЕ се китат со туѓи перја, проектите кои сега ги промовираат ги обезбедија нивните претходници и Владата

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ