Саздовски: Дронот што падна во Хрватска е од 70-тите години и работи со однапред одредени координати
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Млад Американец од Колорадо: Со моето искуство сакам да и помогнам на Украина

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ