Саздов: Саемот на книга се отвора вечерва, а фокусот е на младите – со читање се станува подобар човек
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Раскол помеѓу Кремљ и руските генерали? – По Шојгу, мистерии и за исчезнувањето на генералот Герасимов

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ