Салиу: Има луѓе кои 30 години живеат во Македонија, а досега не добиле државјанство
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Чолакова Дервишова: Се изморивме од пријави и одјави, редно време е да се олесни системот

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ