Секирарска: Оценката стана единствено мерило за успех, а никој не се прашува колку реално знаат децата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Русите го освоија речиси целиот Луганск – Севернодоњецк е уште под контрола на украинците

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ