Секое утро училишни часови на телевизија
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Д-р Митов: Како поединци немаме капацитет да замислиме катастрофални сценарија- време е да се „разбудиме“

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ