Селмани: Власта по некое време корумпира, а ДУИ е предолго на власт
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Продолжува борбата за доминација меѓу САД и Русија – Бајден испрати проектили во Украина кои ќе го сменат текот на војната!

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ