Селмани: На опозицијата и е од корист да се реши проблемот со Бугарија, да не и остане главоболка и горчлив проблем
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Адвокатот Кузмановски: Очекувам одлука за „Еуростандард“ која што ќе биде на задоволство на сите

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ