Се отвори базенот “Борис Трајковски”, директорот ја напушта функцијата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Тодоров: Премногу слушаме историја од устата на политичарите – историјата и историските теми се исполитизирани и се предмет на политичка злоупотреба

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ