Симовски: Се очекува пад на БОП, индустриското производство и домашната потрошувачка како и пораст на невработеноста
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Бројката на излекувани е една четвртина од вкупниот број на случаи од коронавирусот

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ