Симеска Димоска: При 190 инспекциски надзори, 33 субјекти не ја почитувале одлуката за намалени маржи
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува сончево и потопло време со локална облачност

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ