Симовски: Не сме толку необразовани колку што неинформирано се користат податоците од ДЗС
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Дувњак: Идните Уставни судии да бидат поверни на правото отколку на партијата

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ